Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnák magasabb lenni?

Hogyan tudnák magasabb lenni?

Figyelt kérdés

Januárban voltam 13 éves, lány vagyok. Jelenleg 160 centi körül van a magasságom, de egyáltalán nem vagyok megelégedve. Ahogy látom a magas lányokat az utcán, azonnal elfog a vágy, hogy bárcsak én is olyan lennék.

Anyukám 160 centi (pont mint èn most, tehát egymagasak vagyunk), apukàm 170 centi körül van. Anyukámnak két testvère van, az egyik mondhatni normálmagasságú (165 cm), a másik szerintem lehet úgy 175 cm . Nagymamám szintèn egymagas velem, nagypapàm pedig megüti szerintem a 180 centit.

Az utóbbi pár hónapban megnyúltam úgy 5 centit, legalábbis sokan megjegyezték,hogy magasabb lettem. Menstruációm még nem jött meg. Rendszeresen sportolok, balettozom, otthon pedig általában kétnaponta megcsinálok egy félórás cardio edzést. Egészségesen étkezem, mostanában igyekszem sok húst és zöldséget magamhoz venni. Sokáig husi gyerek voltam,mostmár 42 kg vagyok a 160 centimhez.

Mit tegyek? Van valami módszer, amit még tehetnék a magasságomért?

Szerintetek a "pszichológia" segíthet? Mámint ha folyamatosan azt fogom magamnak hajtani hogy "magas leszek,magas leszek" akkor az segíthet valamit? Előre köszönöm a válaszokat!



2017. febr. 20. 18:32
 1/2 anonim válasza:
Szia szeretnék én olyan magas lenni mint te 13 évesen. Tudod 11 vagyok 44kg és 156 cm.Magasnak számítok és hidd el nem olyan jó.Sokkal könnyebb azoknak a lányoknak akik alacsonyabbak.Bíztató példa apukám régen a legkisebb volt az osztályából és egy nyár alatt nőtt vagy 15cm-t.hátha veled is ez lesz.
2017. febr. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A változatos, egészséges étkezésen kívül nem tudsz mást tenni, a többi genetika. Az ember nem tud annál magasabbra nőni, mint amit a génjei engednek, viszont alacsonyabban megrekedni meg tud, ha rosszul táplálkozik. De ahogy látom te ezt elkerülöd. És mivel még nem jött meg neked, bőven nőhetsz.


Amúgy a címben "tudnék"-ot kell írni a "tudnák" helyett.

2017. febr. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!