Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elalváskor a legtöbbször egy...

Elalváskor a legtöbbször egy fantáziavilágba szoktam magam képzelni. Más is van így?

Figyelt kérdés
Régóta van egy világ, ahova el szoktam képzelni magam, mikor aludni szeretnék. Máskor, ha játszom valamilyen szerepjátékkal (videójáték), akkor akár a főhős szerepébe. Tudom, hogy ez nem egy hétköznapi dolog, de más is van így? :)

2017. febr. 22. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez egyfajta meditáció, sajnos nekem nyitott szemmel is megy, szóval az út felére nem emlékszek, utána szoktam örülni, hogy nem csapott el egy kocsi sem.
2017. febr. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1: Régen volt egy esetenként nagyon uncsi munkám. Ide-oda kellett mennem folyton. Itt gyakran kézpeltem én is, hogy nem ebben a világban mozgok. Ezen ábrándoztam, de szerencsére azért figyeltem az útra is. :)
2017. febr. 22. 09:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Èn is így szoktam elaludni. Ott vagyok egy szép világban, virágok, napsütés, boldogság. Azok a képek amit szeretnék a jövőben, bizonyos emberekkel. Régebben sok rémálmom vt, akkor "szoktam" rá.
2017. febr. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3: Ne nevess ki, de én is sokszor arról ábrándozok elalvás előtt, hogy Völgyzugolyban, vagy Lórienben vagyok a tündék között. Nyugalom, csend, biztonság. :)
2017. febr. 22. 11:47
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az tényleg szép és megnyugtató. Ha odaképzelem magam, én is tünde vagyok, nem ember. De nekem a roxfortos hangulat is bejött. Vagy csak szimplán kreálok egy nyugalmas tájat magamnak pl. a buszon, ahogy bambulok kifele.
2017. febr. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5: Örülök, ha nem vagyok egyedül a "hülyeségemmel" :)
2017. febr. 22. 13:03
 7/7 anonim válasza:
Hát, én ennek a "dark" verzióját nyomom. 13 éves lány vagyok és a világom kis főszereplője legtöbbször egy meleg fiú. Esetleg férfi, ha már felnőtt. De mindig"újraéled" (ennek megvan a maga története) ja és azon alapul az egész, hogy addig éled mindig újra, amíg végre egyszer nem lesz normális élete, mivel mindig irreálisan balszerencsés, kínzott stb. Néha még a középkorba is visszamegyek, hogyha olyan kínzásokhoz van kedvem, de volt már HP-s"korszak" is. Júniusban lesz egy éve, hogy ezt majdnem minden este és amikor csak van időm, "nyomatom"
2017. máj. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!