Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Térd műtétnél melyiket ajánlan...

Térd műtétnél melyiket ajánlanátok, gerinc érzéstelenítés vagy altatás? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2017. febr. 22. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden féle képpen altatás. Laparaszkópiával végzik a műtétet szóval ha ébren akarsz maradni nézheted is de nem ajánlom. Ha gerinc érzéstelenítést kapsz akkor deréktól lezsibban vagyis nem érzed ha pisilni kell. Tehát kapod a katétert(egy cső a péniszbe amit kivezeti a vizeleted) szörnyű és utána nagy valószínűséggel elkapsz valami kisebb fertőzést. Én 2 hétre rá mentem vissza doki benyögte hogy a betegek több mind fele elkap valami ilyet.. Mondom jó hogy amikor kiengedtek szóltak. Szóval szerintem az altatást válaszd. Amire készülj fel hogy lesz egy cső ami szörnyen fog fájni főleg ha kihúzzák. De túl lehet élni :D
2017. febr. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm
2017. febr. 22. 18:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Altatást választanék... Nekem volt egy kézműtétem, amit helyi érzéstelenítéssel végeztek, nem 'altatással'. Na most... Így is kaptam egy csomó nyugtatót, és vénásan annyi szépet és jót, hogy azt sem tudtam műtét alatt, hogy hol vagyok. Viszont, előtte (nem tudom, meddig, de nekem egy órának tűnt) szurkáltak folyamatosan, hogy lezsibbadjon a fél testem (nekem fent, neked lent), és azt hittem, megbolondulok...


Látom, hogy nem mai a bejegyzés, lehet, hogy elkéstem. :)

2017. máj. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!