Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért hanyagolják el egyesek...

Miért hanyagolják el egyesek tisztálkodást?

Figyelt kérdés
Komolyan valaki magyarázza el nekem ezeket az embereket. Olyan jó érzés hogy tiszta vagy mindenhol, illatos, friss. Nem tudnék úgy lefeküdni hogy büdös vagyok vagy "koszos" a fogam. Vagy milyen kellemetlen érzés lehet ha fülsáros a füled, vagy a szemed nincs megmosva (reggel óta) Mi az oka annak hogy valaki így elhagyja magát?
2017. febr. 23. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Az én szüleim is ilyenek. Falusiak, elmaradottak.

Néha én szólok rájuk, hogy bujésak, de akkor kicsinálnak.

2017. febr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

depresszió pl

volt lakótársam diagnosztizált mániákus volt, ha nem volt gyógyszere egész nap csak feküdt, közben nem szórakoztatta magát telefonnal vagy tv-vel, csak feküdt, és nem kelt ki, még kajálni se napokig.

2017. febr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Miért hanyagolják el egyesek névelőt?


Semmi közöd hozzá, ha nekik megfelel, úgy fogják csinálni.

2017. febr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A tisztálkodást* ez kimaradt és amúgy sok közöm van hozzá mert irritáló egy nem túl higiénikus emberrel beszélni vagy csak mellette állni néha.
2017. febr. 23. 20:27
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Te olyan hűde fontos, minden lében kanál vagy. Jól írta, aki írta: semmi közöd hozzá. Ne menj arra, ne nézz arra, stb.
2017. febr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ja... gondolom ti is közéjük tartoztok azért vagytok ennyire oda értük :D jó nem szólok bele felőlem bűzölöghet bárki, de szerintem az alap dolog hogy fürdeni kéne. Na egészségetekre.
2017. febr. 23. 21:09
 7/11 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok olyan, mert magamon gusztustalannak tartom a piszkot, testszagot, de máson semmi közöm hozzá. Ezernyi oka lehet rá, és nem csak lustaság, vagy igénytelenség, de mint írták, depresszió, demencia, fáradtság, anyagi okokból ezen spórol, ha valaki beleszokott, mert ezt látta otthon, az meg a szülők hibája, stb.

Továbbra is tartom, hogy semmi közöd hozzá. Ha egy helyen laktok, el lehet költözni, ha leül melléd valaki a buszon, fel lehet állni, az utca meg elég nagy, hogy kikerülj valakit. De neked jobban esik megszólni valakit, aki nem a te normáid szerint él, holott az okát nem is tudod.

2017. febr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ettől még nem változik meg a véleményem erről. És nem szólom meg nyilvánosan mert nem akarom megalázni, de ettől függetlenül nem én fogok miatta meneküli meg kerülgetni, hanem simán fürdeni kell és kész.
2017. febr. 23. 21:24
 9/11 anonim ***** válasza:
Téged zavar, kerülgesd te...
2017. febr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én odafigyelek a saját higiéniámra, ültem már buszon látszóan 'piszkos' hazafelé tartó munkásemberrel, mentem már el hajléktalan mellett, de sosem lettem különösebben rosszul a szaguktól vagy bármi. Talán két alkalomra emlékszem amikor mások embertől rosszul lettem, az egyiknek nagyon részeg pia szaga volt, a másik pedig behányt a villamoson és borzasztó bűz áradt belőlük. De ez két nagyon szélsőséges példa volt
2017. febr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!