Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 6 kiló mínusz meglátszik már...

6 kiló mínusz meglátszik már az emberen?

Figyelt kérdés
2015 ben 59 kiló voltam. 2016 őszéig 57 voltam. Elkapott egy betegség lementem 55 re. Gondoltam ne is reménykedjek úgy is vissza fog jönni. Amint meggyógyúltam elkezdtem tornászni, táncolni. Jelenleg 53 vagyok és elég durván látszik a válzozás 2015 höz képest. Szerintetek ez létezik? Jóval soványabbnak tűnök ismerősök szerint is. Pedig én van, hogy zabálok... Amikor koplaltam anno akkor a kétszerese ment majdnem le 43 voltam viszont akkor meg tök zsíros voltam így is....
2017. febr. 24. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ebben mi olyan hihetetlen,hogy leadtál 6 kg-ot és kevesebbnek is látszol mint azelőtt?Eleve nem lehettél egy nagy darab,most meg vékonyabb lettél.:)
2017. febr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha azt mondják, akkor nyilván.
2017. febr. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!