Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen következményei lehetnek...

Milyen következményei lehetnek a herbál nevű drog használatának? Meddig lehet így élni?

Figyelt kérdés
Hallottam egy 15 éves fiúról aki 11 éves kora óta herbálozik (aki nem ismerné a drogot patkányméregből, acetonból, WD40-ből készül). Napi szinten használja, 1-2 grammot szív minden nap. Olyan dolgokat hallottam róla, hogy sokszor vért hány, meg hogy a szervei nem működnek és csak az tartja életben hogy szívhat. Mennyi ideig tud így élni?
2017. febr. 24. 18:15
 1/4 anonim válasza:
Gondolom nem túl sokáig.
2017. febr. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"patkányméregből, acetonból, WD40"

Ez nem drog, ez háztartási szemét összekutyulva.

2017. febr. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenki mashogy birja

Vkit elvisz 2-3-4-5 ev alatt, valaki meg el vele makk egeszsegesen 15+ evet siman

2017. febr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem patkány méregből készül :D Attól ,hogy pár putris cig@ny úgy csinálja az nem azt jelenti hogy mind olyan :D Porból acetonból és zsályából van.Én 4 éve szívom napi szinten de még semmi bajom nem volt tőle de ismerek pár embert akik eléggé leépültek miatta..
2017. febr. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!