Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj 1 szer a torkom...

Miért fáj 1 szer a torkom máskor pedig nem? Meg szárazat is köhögök és jönne fel vmi csk nem tom kiköhögni mert nagyon erősen köhögök? Megfázás lehet? Orrom nem folyik még és nincs lázam.

Figyelt kérdés

2017. febr. 25. 09:22
 1/4 A kérdező kommentje:
13L
2017. febr. 25. 09:24
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez egy vírusos megfázásos betegség ami hasmenéssel is járhat. Én velem egy hete volt ugyan ez, hétvégén totál lerobbantam emiatt, lázam nem volt, se hőemelkedésem, de iszonyatosan le voltam gyengülve, és erről szólt a múlt hétvégém hogy jóformán csak az ágyban feküdtem. Hétfőn jutottam el vele dokihoz akkor már egy fokkal jobban és ő mondta hogy ez járvány, sajnos sokan összeszedik amivel hasmenés is jár, de nem mindenkinél jön elő.
2017. febr. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy gyomorsav túltengésed van és ez okozza a fájdalmat és a köhögést is. Ez nagyon gyakori oka az ilyen panaszoknak. Vegyél Quamatelt és próbáld ki,hogy javul-e az állapotod 12 hét alatt-
2017. febr. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszike!!!És ezek után a hasmenést mikorra várhatom?De lesz hasmenés?VaVaygy több?😑
2017. febr. 25. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!