Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az utalhat valamire, ha be...

Az utalhat valamire, ha be van állítva az ébresztőórám, de nem emlékszem arra, hogy kinyomtam és alszom tovább?

Figyelt kérdés
Köszi előre is!
2017. febr. 25. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Arra, hogy álmos voltál.
2017. febr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kicsit hülyén hangozhat ez a kérdés, bocsi.

Szóval, nagy vonalakban arról van szó, hogy évek óta iszonyat fáradt,álmos vagyok, mindegy mennyit alszom. Van, hogy alig vagyok már képes felkelni és órákba telik, mire ráveszem magamat. Depresszió is képbe került, de nem tudom, nem valami szervi bajom van-e. Mostanában kicsit megijedtem ettől, hogy kettő óra van beállítva már, pont emiatt, és a telefonomat általában meghallom, de, ami érdekes, hogy a vekkeremet, ami sokkal hangosabb, kinyomom és alszom tovább. Viszont nem emlékszem rá, hogy kinyomtam, csak másnap látom...

2017. febr. 25. 19:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is van. Fáradtság.
2017. febr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jogos :D, így hülye kérdés volt, bocsi.
2017. febr. 25. 19:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Én olyat is csinálok hogy töltöre teszem a telefonom,vagy kihuzom a konnektorbol,ami az ágyamnál van és reggel nem emlékszem rá.

Fáradtság...

2017. febr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hú, az nem semmi... :D Akkor megnyugodtam, köszönöm szépen! :)
2017. febr. 25. 23:13
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az vált be, hogy az órát/telefont messzire teszem az ágyamtól, hogy ki kelljen másznom az ágyból. Ettől többnyire felébredek, és fel tudok kelni.
2017. febr. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!