Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A rosszindulatú elváltozást...

A rosszindulatú elváltozást biztosan észreveszi a bőrgyógyász?

Figyelt kérdés
Van egy anyajegyem , ami megváltozott (kivilágosodott a közepe és a szélei szabálytalanok , bár kissé mindig is azok voltak). Elmentem bőrgyógyászhoz megnézte dermatoszkóppal, azt mondta , hogy nem rosszindulatú. Vissza is kérdeztem mondta, hogy tuti nem az, de ha aggódok leszedethetem. Emellett döntöttem, de időpontot több, mint 1 hónappal későbbre kaptam. Kicsit még mindig aggódok. Tudom, hogy biztosat csak a szövettan mondhat, de azért ha gyanús lenne nem mondja a doki, hogy semmi gond, ugye? Csak megijeszt, hogy láthatóan megváltozott. Azt mondta az orvos, hogy ilyen történhet minden gond nélkül is
2017. febr. 25. 19:27
 1/9 anonim válasza:
Nyugi észrevette volna, az ilyen vizsgálatokat rutinból végzik.
2017. febr. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az ide írogató okosok látatlanban felül fogják bírálni a szakember véleményét. Én is láttam már bőrt, ezért azt tanácsolom, menj el másik orvoshoz, ha az ő véleménye se lesz számodra kielégítő, kérdezd újra az itteni szakértőket!
2017. febr. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem azért tettem fel a kérdést, hogy látatlanban mondja meg valaki , hogy minden rendben van-e, hanem az érdekel, hogy egy bőrgyógyász tuti észreveszi-e ha baj van?
2017. febr. 25. 19:47
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
Nem veszi észre sajnos. Egy barátnőm elment, és megnyugtatták, majd elment privát, és már egyenest a kórházba kellett mennie. Többször műtötték, most már úgy néz ki, hogy meggyógyul.
2017. febr. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Most nagyon megijedtem :( Mit csináljak? A sebészetre április elején mennék. Merjek várni addig ? Sajnos magándokira nincs pénzem , még gimnáziumba járok, a szüleim szerint meg fölösleges lenne elmennem.
2017. febr. 25. 21:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak gyanújeleket vesz észre és ez alapján mondja meg,hogy le kell-e vetetni,vagy nem feltétlenül szükséges. Aztán a szövettan mond biztosat. Viszont amikor már olyan előrehaladott,hogy szemmel is gyanú van rá akkor hamarabb meg szokták csinálni a műtétet (legalábbis a mi rendelőnkben,de gondolom máshol is).
2017. febr. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta nem szükséges levetetni , csak a saját megnyugtatásomra írt beutalót a sebészetre. Tudom, hogy biztosat nem tud bőrgyógyász mondani, ezért is kérdeztem, hogy de ha gyanús lenne azt észrevette-e volna?
2017. febr. 25. 21:19
 8/9 A kérdező kommentje:
Ugye olyan nincs, hogy gyanúsnak látta és csak azért mondott mást, hogy ne idegeskedjek, de mégis valami indokkal megírta a beutalót, hogy leszedessem , mert le kell csak megijeszteni nem akart?
2017. febr. 25. 21:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem,ilyet biztosan nem csinálnak. Ne idegeskedj!!
2017. febr. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!