Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha éjszaka begörcsö...

Mit tegyek ha éjszaka begörcsölt a vádlim és még két nappal utána is alig bírok lábra állni? Mennyi idő lesz mire megszűnik?

Figyelt kérdés
Szedek azóta magnéziumot, de nem javul és félek, hogy valami komolyabb történt vele...

2017. febr. 26. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Szedj nagyobb mennyiségben,vagy jobb minőségűt (nem tudom mit,milyet szedsz)
2017. febr. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pár nap alatt elkell múlnia.Legközelebb,ha begörcsöl próbálj meg ráállni.Nekem bevált.
2017. febr. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ignis Subdialis ***** válasza:

Nem mindegy milyet szedsz, egy csomó csak szemfényvesztés, mert soknak látszik, de rosszul szívódik fel, vagy jól felszívódik, de csak kevés magnéziumot tartalmaz. Ez is csak biznisz...!

Amúgy izomgörcsre érdemes kipróbálni a magnéziumolajat, ami folyékony magnéziumoldat és bőrön át hatékonyan felszívódik!

2017. febr. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1x1 vitadayt szedek mert az van itthon, de gyanítom, hogy ez túl olcsó ahhoz, hogy használjon is...

tudtok ajánlani valamit?

2017. febr. 26. 20:29
 5/6 Ignis Subdialis ***** válasza:
Hát, úgy tűnik ez a márka magnézium-oxidot használ, amiből ugyan a teljes mennyiség fele elemi magnézium, de annak csak a 4%-a szívódik fel. Ha legközelebb veszel, olyat keress, amiben -citrát, -laktát, vagy -orotát van, szerintem a BioCo a legolcsóbb közülük. Vagy ruházz be egy folyékony magnéziumra, ha azonnal akarsz hatni a görcsre.
2017. febr. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyobb begörcsölés lehetett akkor.

Nekem is volt ilyen "helytelen" nyújtózástól, eléggé fájt, pár perc után elmúlt. Később rájöttem, hogy ha "pipába" teszem a lábfejem (hanyatt legalábbis), akkor gyorsabban elmúlik (valószínűleg meglazul valamennyire akkor az az izom és az segít).

Most már pár éve nem fordult elő szerencsére.

2019. jan. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!