Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Bánfi sampon okozhat hajhull...

A Bánfi sampon okozhat hajhullást?

Figyelt kérdés
1-2 hete kezdtem el bánfi sampont használni hogy gyorsabban legyen a hajnövekedés. De a hajam el kezdett hullani és mosás közben is sok hullik ki. Másnak is van ilyen problémája? gond ez egyáltalán? ha gond akkor mit tudok tenni ellene?

2017. febr. 27. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Mármint a Bánfi használata után kezdett el hullani? Két dolog lehet, vagy valamiért nem bírod ezt a sampont, vagy pedig tényleg serkenti a hajhagymákat, csak éppen sok hajhagymád volt olyan állapotban, hogy már éppen elhullatta volna a régi hajszálat, hogy újat növesszen. Hogy az utóbbi lehetséges-e, azt egy trichológus (hajgyógyász) tudná biztosan megmondani, én csak tippeltem, mivel a hajhagymáknak, hajnak is van egy életciklusa.
2017. febr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a hajhullás elleni Bánfi hajszesztől kezdett mégjobban hullani a hajam. Ugy megijwdtem,hogy inkább abbahagytam. Vettem helyette Herba vita hajszeszt(az jo volt) most meg Varga cseppet használok
2017. febr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2. hete használom a sampont és most kezdett el hullani a hajam tőle. Ez is hajhullást csökkentő és hajnövekedést serkentő! nem tudom hogy mit csináljak.. hagyjam és vegyek új sampont vagy pedig próbálkozzak-e még a bánfival:/
2017. febr. 27. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!