Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Önkéntes munka külföldön?

Önkéntes munka külföldön?

Figyelt kérdés

Ápolónői végzettségem van. 3 éve dolgozom a sebészeti osztályon. Most úgy érzem, hogy kellene egy kis változás, de nem hosszútávra. Ezért jutott eszembe az önkéntes munka külföldön. 1-2 hónapra elmennék nagyon szívesen önkéntesként, persze a szakmámnak megfelelően egészségügyben szeretnék dolgozni. Anyanyelvi szinten beszélem az angolt, és egy kicsit németül is tudok.

Felvettem a kapcsolatot a Honvéd kórházzal, mert többen azt javasolták, hogy velük beszéljek. Jövőhét csütörtökre kaptam időpontot. Aki volt már önkéntes munkán külföldön, vagy ismerőse. Esetleg tudnátok abban segíteni, hogy kihez fordulhatnék még ezzel az üggyel kapcsolatban?

A válaszokat előre is köszönöm.


2017. márc. 2. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:

- útleveled van-e (mert nem biztos, hogy EU-n belül leszel)

- EU-s kártya (hogy bármelyik országban kaphass egügyi ellátást)

- tb-n jelentsd, hogy x hónapig nem fizetsz

- ha olyan helyre küldenek, az adott konzulásuson jelentkezz be

2017. márc. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Útlevelem és EU-s kártyám is van.


Egy olyan cég érdekelne, aki segít leszervezni, azt hogy én pl. elmenjek Afrikába.

2017. márc. 2. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!