Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megcsipet egy kullancs és...

Megcsipet egy kullancs és viszket a helye?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam erdőbe haza jöttem és találtam egy kullancsot a mellkasomnál, ki lett szedve. Most meg viszket a helye és pirosas körülötte. Ez gáz? mert nem akarok meghalni? Csak holnap tudok lemenni a dokihoz

2017. márc. 5. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy nap alatt nem fogsz meghalni😅. A lime kórt se mutatja ki azonnal a vérkép. Tudom mert anyukám is beszedett egy ilyen kullancsot, vettek tőle vért de mondták hogy menjen vissza két hét múlva mert ilyen korán még nem kapnak egyértelmű eredményt.
2017. márc. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
MEGFOGOK HALLNI!
2017. márc. 5. 11:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Dehogy fogsz! Nyugodj le. Figyelgesd. Ha olyan lesz a csípés körül mint a kokárda akkor valószínű hogy fertőzött volt a kullancs. Holnap irány az orvos!
2017. márc. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elmult a pirosodás!
2017. márc. 5. 12:27
 5/7 A kérdező kommentje:
Olyan mint egy szunyogcsipes de most a másik mellkasom viszket és ott nem volt semmi jáj nekem! :'(
2017. márc. 5. 12:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Dobjál be egy rivót te drága😏
2017. márc. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mi az a rivót? BUTÁN HALLOK MEG!
2017. márc. 5. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!