Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miben műtenek mandula műtétnél?

Miben műtenek mandula műtétnél?

Figyelt kérdés
Holnap kiveszik a mandulám és azt szeretném kérdezni hogy a saját pizsamámba vagy adnak pizsamát vagy esetleg pucéron műtenek. (altatásba lesz) illetve még írhattok sztorikat hogy kinek milyen volt mert nagyon izgulok! Főleg most hogy lehet pucéron műtenek.
2017. márc. 9. 23:53
 1/3 anonim ***** válasza:
A torkodba nyúlnak le a nyitott szádon keresztül, ha pucéran műtenek, ott bajok vannak. Elvileg 10-15 perc alatt megvan, nem érdemes izgulni miatta. Engem kiskoromban műtöttek, általános érzéstelenítést kaptam, utána napokig véreset köhögtem és összevissza folyt az orrom, de láss csodát, itt vagyok, szóval nem vészes, és nem érdemes ráparázni. :)
2017. márc. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem is kiskoromban műtöttek, de adtak rám ilyen zöld kórházi műtősruhát vagy pizsamát, nem tudom, mi volt, egyszóval nem voltam pucéron. Székbe leszíjaztak, elaltattak, aztán már csak a végén ébredtem fel. Utána végigaludtam az egész napot. A torkom fájt, de más kellemetlenségre nem emlékszem. Ne parázz, nem olyan vészes.
2017. márc. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért izgulsz, hátha a dokik pucéron műtenek? Az tényleg izgi lenne.
2017. márc. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!