Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fejfájás, ha a mobilom alvás...

Fejfájás, ha a mobilom alvás közben mellettem van?

Figyelt kérdés
Minden éjszaka repülő üzemmódra teszem a mobilomat, hogy ne sugározzon, de délután van, hogy szundítok egy két órát, és akkor nem állítom repülő üzemmódra, és miután felkelek, fáj a fejem. Lehetséges, hogy azért mert sugároz? És ha igen, egy alkalom is már? Vagy azért mert máskor is sokat használom napközben?

2017. márc. 10. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért fáj, mert alszol délután.

Amikor nem alszol, akkor is egyfolytában sugároz, még sincs semmi, nem igaz?

2017. márc. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül délután, előfordult, hogy éjszaka is véletlen úgy hagytam a telefonom és reggel fejfájással ébredtem.
2017. márc. 10. 20:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Délután is tedd repülő módra, kapcsold ki, vagy ne legyen melleted. Mennyit szoktál telefonozni?
2017. márc. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egy ideig én is repülő üzemmódba raktam de megkérdeztem egy orvost hogy ez segít-e a sugárzás ellen. Ő azt mondta hogy még ezt semmilyen kutatás nem igazolja hogy egyáltalán kiad akkora sugárzást amit egy ember észrevenne. Azóta nem rakom repülő módba de teljesen jól vagyok. De lehet hogy neked egész más miatt fáj a fejed, szerintem kérdezz meg egy orvost!
2017. márc. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!