Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Intim szőrtelenítés? Melyik...

Intim szőrtelenítés? Melyik módszer a legjobb ha elsőnek csinálnám?

Figyelt kérdés

2017. márc. 12. 20:15
 1/6 anonim válasza:
szerintem ha túl hosszú a szőr, vágd le ollóval a nagyját és ha már kisebb a szőr borotváld le.
2017. márc. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Gyanta
2017. márc. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A borotvával csak annyi a bajom hogy hamar vissza nő a szőr. Esetleg más ötlet?
2017. márc. 12. 20:56
 4/6 mi a fene ***** válasza:
Bízd szakemberre.
2017. márc. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ignis Subdialis ***** válasza:

Ha lány vagy, akkor olló és a hüvely körül max. 2 cm rövidre. Egyéb esetben már egészségügyi kockázata van, ahogy annak is, ha túl gyakran piszkálod, meg kensz rá mindenfélét. Nőgyógyászati vizsgálatra pl. jobb ha egyáltalán nem mész szőrtelenítve, mert fújnak rá, hiszen közismert, hogy a nyírogatás miatt könnyen lehet hüvelyi fertőzéseket kapni, mert belepiszkálsz a rendszerbe, meg eltávolítod a nemi szerv természetes védőkerítését.

Persze Te döntesz, hogy a divat vagy az egészség.

2017. ápr. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meddig tart borotválni rendszeresen? Nem nagy idő pár naponta lehúzni borotvával. Amúgy elsőre szerintem igen, ollóval, aztán borotva. Ha van pénzed akkor kozmetikus. Utolsó: Hát én nem mernék egy orvos elé sem oda feküdni szőrösen, még kollégák elé sem. 2017-ben nagyon igénytelen lenne. A szőrön sokkal több baci megtapad, (tetűről már ne is beszéljünk), mint ha borotvált és napi 1-2szer minimum mosva van. Mai világban a nedves-törlőkendő is filléres dolog. És ne mondd, hogy ez csak pár éve divat. 40 múltam, de tini korom óta szőrtelenítem ott is. Anyu 60 elmúlt, de ő is mindenhol, pedig falun élnek.
2017. máj. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!