Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor múlhat el?

Mikor múlhat el?

Figyelt kérdés
Nekem mindig problémás volt a bőröm. Fél éve lett egy frufrum, egy kissé zárt, alig lehetett látni a homlokom. Mostanában egyre több mitteszer, pattanás és gríz jelent meg a homlokomon. Hétfőn anyukámmal elmentem kozmetikushoz. Kigyantázta a bajszom, a szemöldökömet is szép formára szedte. Ugye ezeket a kiütéseket/grízeket/pattanásokat/miteszereket is kinyomta. Azt mondta, hogy egy picit még piros lesz, de majd elmúlik, és szellőztessem a homlokom, mikor itthon vagyok. Igazából semmi problémám nem volt szerda reggelig. Azt vettem észre, hogy a bajszom helyére picike kis 'pattanások' jelentek be, vagyis begyulladt. Próbáltam kenegetni minden gyulladáscsökkentő krémmel, és csak arra vagyok kíváncsi, hogy a hétvége folyamán el fog múlni? Köszönöm a válaszokat. 13/L

2017. márc. 17. 07:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ki szokott jonni gyantazas utan nehany apro pattanas, es ugyanigy nem azonnal, hanem nehany nap mulva. De ugyanugy el is mulik 2-3 nap alatt (nekem elegge erzekeny a borom, igazabol csak a pattanas helye, a gyulladas, pirossag latszik tovabb).

Gyulladas csokkento biztos segit hamar elmulasztani oket.

Ne aggodj, nem mondom hogy ez annyira normalis, de elofordul, es nehany nap mulva nyoma sem lesz.

2017. márc. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 BioKozmetikaPécs válasza:

Szia!


Fertőtlenítsd és ne piszkáld a kezeddel.

2017. márc. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2017. márc. 18. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!