Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megrázott az áram! Mit tegyek?

Megrázott az áram! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy lap tv-t szereltem ami nem volt áram alatt. Az apjához hozzáértés, és egy pillanatra megcsappant. Gondolom a tranzisztorban maradt valami áram. Pár másodpercig remegett a kézfejem. Mekkora áram csaphatott meg? Lehet valami bajom?

2017. márc. 17. 12:09
 1/7 A kérdező kommentje:
Elképzeltem. A panel aljájoz hozzáértem.
2017. márc. 17. 12:12
 2/7 A kérdező kommentje:
Elgépeltem, csak leírom 😂
2017. márc. 17. 12:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmit. Megrázott, ez van. Máskor majd óvatosabb leszel.
2017. márc. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Legalább megrázó élmény volt! Tranzisztor biztos nem rázhatott meg ha áramtalanítottál max kondenzator amit illet volna kisütni (nem olajban es zsírban) mielott bárminek nekiallsz!
2017. márc. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor kondenzátor 😊 bajom lehet tőle? Mekkora feszültség az?
2017. márc. 17. 12:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Miután dekódoltam a kérdést: tranzisztor? Mikor volt ez? 1950-ben?

Miért lenne bajod?

2017. márc. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pedig ez nem játék. Ne hallgass a többiekre. Tök mindegy mekkora áram csap vagy ráz meg, főleg ha remeg is a kezed. El kellet tvolna menni orvoshoz kivizsgáltatni magad. Honnan tudod hogy nem keletkezett-e vérrög valahol vagy nincs-e valamilyen rejtett betegséged?

De most le leszek pontozva tudom és lehülyéz mindenki, pedig ez úgy van ahogy leírtam. Apósom villanyszerelő és amikor engem is megrázott az áram azt mondta el kellett volna menni orvoshoz. Én utána kicsit rosszul is voltam.

2017. márc. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!