Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megrázott az áram most mit...

Megrázott az áram most mit tegyek?

Figyelt kérdés
A laptop töltőjét húztam ki a konnektorból amikor hirtelen éreztem az egyik tenyeremben egy közepes erősségű ütést de csak a hüvelykujjam és a mutatóujjam közötti részen és sehol máshol. Azonnal szóltam a szüleimnek (anyukám orvos) azt mondták nem lesz semmi bajom de én aggódom mert mégiscsak megrázott az áram mi van ha reggelig bajom lesz én meg elalszom? Vagy ha csak a kezemet érte az nem nagy baj?
2016. nov. 17. 00:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne aggódj nem lesz baj! Engem is szokott még a tv kábel is. Anyuka orvos nem hiszel neki? ?😃
2016. nov. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem lesz bajod, csak a kezeden ment át az áram. Ha anyukád orvos, neki is lehet hinni.
2016. nov. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"egy közepes erősségű ütést"


Honnan tudod mekkora egy közepes erősségű ütés? Volt már kicsi, nagy, és közepes is?

Nyugodj meg, ha "közepes" lenne, nem írnál ilyen vígan, mert tényleg orvost kellett volna hívni.

Neked semmi bajod nincs.


Örülj, hogy elalszol, másnak ez áramütéssel se megy.

2016. nov. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igazad van nem tudhatom milyen erősségű volt, csak azért félek mert hallottam hogy valaki 2 nappal az áramütés után kapott csak szívritmuszavart!
2016. nov. 17. 00:22
 5/12 A kérdező kommentje:
És addig teljesen jól volt!
2016. nov. 17. 00:23
 6/12 anonim ***** válasza:

Nyilván az olyat kapott, hogy a földhöz csapta.


Te ilyet kaptál?!


De tudod mit? Kérdésedet nem kellett volna feltenni, ha ennyire aggódsz saját magad miatt - semmi probléma -, gondolom elég nagyfiú vagy, menj el kivizsgáltatni magad.


TB-d biztos van, orvoshoz tán el tudsz menni.

És akkor megnyugodna piciny lelked is.

2016. nov. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy később bajod lesz ebből.


Azaz illetőnek az esetében, Aki két nappal később szívritmuszavart kapott, mi utal arra, hogy az áramütéstől kapta?

2016. nov. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Max nagylány:)

Nem tudok elmenni éjszaka közepén a szüleim nélkül a kórházba mert elég messze van, és anyukám azt mondja ne menjünk mert semmi bajom sem lett ennyitől!

Megértem a negyedik válaszoló véleményét de sajnos van bennem egy kis hipochonderség:(

2016. nov. 17. 00:36
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom mert nem ismertem csak olvastam róla! Olyat is hallottam hogy valakiben emiatt elindult egy gázbuborék/vérrög, emiatt is félek!
2016. nov. 17. 00:38
 10/12 anonim ***** válasza:
Helyesen tetted, hogy ezt ide kiírtad.
2016. nov. 17. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!