Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mitől alakulhatott ki?

Ez mitől alakulhatott ki?

Figyelt kérdés

Nemrég meg voltam fázva, aztán kigyógyultam belőle, de a köhögés már egy hete tart anélkül, hogy fájna a torkom.

Két napja elkezdett égni a gyomrom elég csúnyán, éjszaka nem bírtam aludni a hirtelen feltörő savtól, böfögni sem tudok, de folyton olyan mintha valami lenne a nyelőcsövembe.

Ami mégbosszantóbb, hogy ezzel egy időben elkezdett fájni a tüdőm tájékán, főkènt amikor mély levegőt veszek, vagy nyelek, kisugárzik olyankor a mellkasomba is vagy talán a mellkasomból a tüdőmbe nem tudom pontosan, de nem görcsösen fáj, inkább olyan mintha beragadt volna oda valami és feszít..

Ausztriában dolgozom, a nyelvet nem nagyon beszélem így orvoshoz menni nem olyan egyszerű.

Elsőnek tüdőgyulladásra gondoltam, de egyáltalán nem fáj ott amikor köhögök, inkább levegővételnél. Valakivel történt már hasonló?


2017. márc. 17. 14:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha levegővételnél fáj, akkor jobb lenne ha megnézetnéd a tüdődet, köhögésre is biztosan kellene valami, attól függően, hogy mi bajod van. Gyomorégés lehet reflux is, de ha szedtél valamilyen gyógyszert, akkor annak is a következménye, és tulajdonképpen a sok savtól is lehetnek mellkasi fájdalmak.
2017. márc. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!