Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eddig nem volt semmi bajom az...

Eddig nem volt semmi bajom az alkoholtól. Mitől alakulhatott ki ez a változás?

Figyelt kérdés
Régen ihattam bármennyit, sem aznap, sem másnap semmi bajom nem volt. Egy pár hónapig egyáltalán nem ittam alkoholt,de most hogy bulik alkalmával iszogatok megint,már be sem kell rúgnom, másnap 100% hogy kihányok mindent.Általában még hasmenés is jelentkezik. Pl. tegnap este is 2-3 pohárkával ittam, nem töményet, nem voltam részeg sem, reggel ahogy felkeltem rohannom kellett hányni (másnapos egyáltalán nem voltam). Egy másik alkalommal 2x2 dl fröccsöt ittam meg egy egész este alatt, másnap hánytam, iszonyatos fejfájásom volt,a hasam is ment. Régen egy átmulatott éjszaka nem vágott annyira földhöz, mint most ezek a kis adagok. Ez mi miatt lehet?

2016. júl. 3. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
A "korral" jár :) minden ismerősömtől hallgatom, hogy addig igyak, ameddig még bírom, mert később nem lesz ilyen jó világ.
2016. júl. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a korral jár? hűha akkor nem akarom tudni milyen lesz később :D 21 vagyok
2016. júl. 3. 17:20
 3/4 anonim ***** válasza:
15 évig zenéltem egy rock zenekarban amikor próbáltunk mindig söröztünk ,aztán egyszer elkezdett nekem is menni tőle a hasam .sajna nem foglalkoztam vele colitis ulcerosa bél gyulladás alakult ki az alkoholtól sosem fog elmúlni
2016. júl. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én 20 éves vagyok, de már most megfigyeltem, hogy teljesen más a tűrőképességem, mint 5 éve. Akkor még egy átfelesezett éjszakát is kibírtam hányás és másnap nélkül, mostmár hányok a felesektől, csak fröccsözök.
2016. júl. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!