Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnam eltuntetni az...

Hogyan tudnam eltuntetni az arcom pirosodasat?

Figyelt kérdés
Allitolag gyerekkorom ota, de en csak az utobbi fel evben kezdtem ezt tenyleg komolyan venni. Jobb oldalon kulonosen erosen, bal oldalt kicsit enyhebben, de piros az arcom. Neha nagyon latszik, maskor kevesbe. Borotvalkozas utan durvan kiut a pirossag, szel, hideg hatasara is...vettem rosaceara valo kremet de nem hasznal, nem tudom az vagy sem. Segitsetek legyszi. Es ne irjatok, hogy menjek dokihoz mert nyilvan azert irtam ki mert remelem, hogy van ilyen tapasztalatotok vagy valamilyen formaban tudtok segiteni. Elore is koszonom !

2017. márc. 20. 20:38
 1/2 A kérdező kommentje:
19/f. Elfelejtettem. Ha van tapasztalatotok vagy ertek hozza, legyszi segitsetek :D
2017. márc. 21. 21:32
 2/2 anonim válasza:
Én is ebben " szenvedek". Most kezdtem el foglalkozni vele komolyabban, viszont már kis korom óta ilyen vagyok. Most jött el az a pont mikor már nagyon negatívan befolyásolja az életemet. Vettem krémet aztán bízom benne. Ha nem jön be akkor megyek bőrgyógyászhoz. Ha esetleg van valakinek valamilyen tapasztalata az írjon már privátba légyszives.
2017. júl. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!