Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aranyér vagy mi más? Mivel...

Aranyér vagy mi más? Mivel kezelhetném?

Figyelt kérdés

Már vagy 5 éve van egy külsö aranyerem,ha egyáltalán az.Terhességem végén jött ki.Utána sok más egyéb problémám volt,de mivel soha semmilyen panaszom nem volt vele,nem vizsgáltattam meg.Székletem napi többször is van,nem kell erölködnöm,sööt...egészségesen táplálkozom,rendszeresen sportolok,csak annyit ülök amennyit muszáj.

Kb 1-1,5 évente érzem hogy picit keményebb,begyullad(?) 1-2 napig.Aztán hosszu ideig tünetmentes.Nem vérzik,nem viszket,nem fáj,simán ülök vele,biciklizni sem fáj.

Most egy picit megint érzékenyebb,hirtelen Sudocremmel kentem be hogy ne irritálja semmi.Ez jot is tett neki,de szeretnék rá venni speciálisabb krémet,vagy kupot mit vegyek?Asszem Reparont használtam terhességem alatt,de az nem csinált semmit.


2017. márc. 20. 23:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Proktis-M krém vagy kúp, és nem ártana megnézetned.
2017. márc. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én Hemorid kenőcsöt használtam, és nagyon bevált. Hűsíti a területet. Bár nekem nem volt durva aranyerem, csak néha kicsit viszketett, de semmi extra. Végbélkúp az a belső aranyérre jó, a Hemoridnak végbélkúpja is van, azt is ajánlom, az is nagyon jó. Ha nem durva aranyérről van szó, akkor ezek teljesen jók szerintem :)
2017. márc. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!