Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Ezjolesznekem.hu
Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Aranyér vagy mi más? Mivel kezelhetném?

Már vagy 5 éve van egy külsö aranyerem,ha egyáltalán az.Terhességem végén jött ki.Utána sok más egyéb problémám volt,de mivel soha semmilyen panaszom nem volt vele,nem vizsgáltattam meg.Székletem napi többször is van,nem kell erölködnöm,sööt...egészségesen táplálkozom,rendszeresen sportolok,csak annyit ülök amennyit muszáj.
Kb 1-1,5 évente érzem hogy picit keményebb,begyullad(?) 1-2 napig.Aztán hosszu ideig tünetmentes.Nem vérzik,nem viszket,nem fáj,simán ülök vele,biciklizni sem fáj.
Most egy picit megint érzékenyebb,hirtelen Sudocremmel kentem be hogy ne irritálja semmi.Ez jot is tett neki,de szeretnék rá venni speciálisabb krémet,vagy kupot mit vegyek?Asszem Reparont használtam terhességem alatt,de az nem csinált semmit.

03-20 23:44  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
Proktis-M krém vagy kúp, és nem ártana megnézetned.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont tegnapelőtt 06:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyi ideig jó egy aranyér kenőcs?
Mitől lehet kékes csomó és puffadt kör alakzat a végbélnyílásnál?
Tudom hogy aranyerem van most mit kell ilyenkor tenni?
Mitől fájhat a végbelemnél levő "záróizom"? Lehet aranyér vagy más komolyabb betegség?
Aranyér? De mitől változott a bőröm szine?
Székletmintánál az aranyér baj?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu