Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akinek volt már gyomortükrözés...

Akinek volt már gyomortükrözése altatásban, milyen volt és mennyibe került?

Figyelt kérdés
Csak azokat kérdezem, akiknek altatásban volt. "3 perc, piti vizsgálat, túlélhető, felesleges az altatás" - hozzászólásokat nem kérek.

2017. márc. 24. 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon nem éri meg az altatásos gyomortükrözés.

Egyrészt nagyon drága (80e körül kezdődik) másrészt több veszélye van mint ha nem altatásban csinálnák.


Én voltam sima tükrözésen ami így is 10e forintomba fájt.

Maga a vizsgálat abszolút fájdalommentes.

Rossz, kellemetlen az tuti, végig hangosan öklendeztem amin azóta is röhögök :D


Jöttem ki a vizsgálat után és kérdezi tőlem a következő beteg, hogy: "-Ennyire rossz lesz?" :DDDD


De tényleg túlélhető, 2-3 perc az egész és utána a papírmunka tovább tart.

Majd ha azzal végeztél mehetsz haza.


Míg altatásosban bent kell maradnod megfigyelésre.

És az altatásnak is vannak azért veszélyei.



A kérdésed amúgy vicces :D

Milyen volt az altatásos gyomortükrözés?

Honnan tudná hiszen altatásban volt :D

Előtte elvégeznek egy rakás vizsgálatot: EKG, mellkasröntgen, vérvétel, vércsoport megállapítása ha még nem tudni az esetleges komplikációk miatt ha vérátömlesztés kell...


Szóval hosszadalmas procedúra és nagyon drága...

főleg ha a hozzá szükséges vizsgálatokat is magánban csinálja az ember akkor bőven 100e ft felett jön ki.

Amit TB támogatottan megúszod ingyen 3 perc "szenvedéssel"

2017. márc. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy már nem aktuális, de nem feltétlenül drága. Nekem egy vidéki kórházban tb támogatottan csináltak gyomortükrözést propofolos altatásban.
2017. szept. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!