Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fájó piros görcs a hónalj alatt?

Fájó piros görcs a hónalj alatt?

Figyelt kérdés
Tegnap fürdéskor arra lettem figyelmes, hogy nagyon fáj a hónaljam mosáskor, ekkor fedeztem fel ezt a piros fájó görcsöt. Előtte egy nappal semmi nem volt ott, tehát kb 24 óra leforgása alatt került oda. Ma szombat van, hétfőre ha nem múlik el azonnal orvoshoz fordulok. Addig is tudnátok nekem valami információt adni, hogy mi lehet ez? Elkezdtem egy kicsit félni, ugyanis a fájdalom egyre erősebb, néha még a vállam is zsibbad tőle. 22/f

#görcs #hónalj #fájó görcs
2017. márc. 25. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Én körül-belül fél éve jártam hasonló cipőben. Ugyan ez volt. (Teljesen ugyan ez).

Én is halálosan bepánikoltam.Vártam kb. 1 hetet,akkor elkezdett csökkenni a csomó mérete.Végül úgy 2,5 hét alatt teljesen elmúlt. Az elején fáj,aztán már nem is fogod érezni.Jobbulást.Mindenképpen írd meg mi lett. :)

2017. márc. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Begyulladt szőrtüsző lehet. Kend be Betadine kenőccsel és tegyél rá egy kis kötést is,hogy a krém rajta maradjon. Nem félj! Ez elég gyakori dolog.
2017. márc. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Orvosnak mutasd meg, mert lehet kell rá gyógyszer. Nyirokmirigy gyulladás is lehet.
2017. márc. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!