Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Váltakozó hasmenés és székreke...

Váltakozó hasmenés és székrekedés szerűség, gyakori hányingerek, fejfájások, mellkas fájdalom és rossz szájíz, mi lehet?

Figyelt kérdés
Sosem voltam ilyen szempontból egy egészséges alkat, de az utóbbi hetekben egyre rosszabb a helyzet. Mindig is migrénes voltam, és sosem volt jó a gyomrom, felváltva mindig van valamilyen bajom. Mostmár gyakori hányinger, öklendezés, esetleg hányás is csatlakozott hozzájuk, illetve gyakran beszúr a mellkasomnál, néha erősebben, néha gyengébben. Görcsök is jellemzőek olykorolykor. Tudom, hogy elkéne mennem orvoshoz, de érdekel, vajon mitől lehetnek ezek a tünetek? Pszichés is lehet esetleg? Az utóbbi időben elég stresszes is vagyok, azért gondolom részben.

2017. febr. 15. 15:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Keress egy gasztroenterológust, már az nem jó ha váltakozik a hasmenés és a székrekedés. A mellkasi panaszok is lehetnek a gyomorproblémától.
2017. febr. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!