Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bélféreg?! Mit tegyek?

Bélféreg?! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma reggel amikor épp a dolgomat végeztem a toalet-en és azt vettem észre hogy egy is 4-5 cm nagyságú kis vékony "giliszta" fickáncozik a székletembe! nagyon meg vagyok ijedve! mit tegyek hogy ezek eltűnjenek belőlem örökre? A válaszokat előre is szeretném nagyon megköszönni.

2017. márc. 26. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Hűha, orvos. Nyugi, ne stresszeld túl, tudom hogy most minden bajod van, hogy ezt látnod kellett, mi van benned, de szerintem ezzel nyugodtan ügyeletre is mehetsz délután, ha már orvos nincs.
2017. márc. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De szégyellek elmenni orvoshoz. :(
2017. márc. 26. 13:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy orvosnak ez nem személyes dolog, nem fog kigúnyolni érte... Menj el mindenképp.
2017. márc. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez nem szegyelnivalo. Beteg vagy, orvoshoz mesz.
2017. márc. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igazatok van holnap el megyek. Köszönöm a segítségeteket. De azt olvastam, hogy a fokhagyma is jó rá, meg a Decaris.
2017. márc. 26. 13:39
 6/8 A kérdező kommentje:
Most egyből meg is ettem 3 gerezd fokhagymát, ha azt hitték Hawaira, vagy Bora-bora-ra indultak nyaralni hát tévedtek!!!
2017. márc. 26. 13:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne higyj el mindent amit a neten talalsz. Rendes kezelesre van szukseged. Persze tolhatod a fokhagymat, de orvoshoz is menj. Jobbulast!
2017. márc. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy elég a házi gyógymód. Több fajta bélféreg élősködhet ám az emberben. Nem játszanék vele. 😅
2017. márc. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!