Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez cérnagiliszta lehet?

Ez cérnagiliszta lehet?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt este úgy elkezdett viszketni a fenekem hogy órákig nem tudtam elaludni. Jól megmostam, de tegnap este is enyhén viszketett. Most éppen nem (minimálian). Napközben sem.

Olvastam, hogy fáradékonyságot is okoznak. Ezt anyum észre is vette és már kért időpontot vérvételre, neki ezt még nem mondtam. Amúgy sem alszom túl jól, de mostanában fáradtabb vagyok.

Véletlen egybeesés vagy férges vagyok? :( Valami, amiről biztos, hogy tudni lehet?



2016. ápr. 28. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ismerősöm is így írta le, mellette nagyon lefogyott. De ki tudja, mióta húzódott nála? Csak akkor jöttek rá, mikor a barátnője nőgyógyászhoz ment, hogy viszket. Akkor néztek rá a srácra is.
2016. ápr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézted a székleted, látsz benne valamit ? Éjszaka állítólag elő is bújnak és jelen vannak a végbélnyílás környékén .
2016. ápr. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igen, ez bizony gili. Harcra fel! ✊

2016. ápr. 29. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!