Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hatásos lesz így a kezelés?

Hatásos lesz így a kezelés?

Figyelt kérdés
A nőgyógyász gyulladást talált nálam, ezért felírt Supplin tablettát nekem is, és a batátomnak is, amit 10 napig kell szednünk, napi 2*1 -et. A barátom már szedi kb.1 hete, de most aztmondja fáj a hasa az egyik odlalon, és mivel a betegtájékoztatóban az van, hogy mellékhatása lehet májgyulladás, ő nem hajlandó tovább szedni. Így is hatásos lesz a kezelés, vagy így már semmit nem fog érni ?
2010. máj. 12. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán egy hét alatt is hatott a gyógyszer, ha nem a kkor felesleges volt elkezdeni szedni
2010. máj. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

én is attól félek, mert az orvos aztmondta mindet szedjük be :(

és ráadásul nekem még van 2 fajta hüvelytabletta is, és ha feleslegesen fogom elhasználni őket, aztán meggyógyulok, de mégse, mert a barátomtól vissza fogom kapni, akkor megőrülök :((

2010. máj. 12. 09:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a párodnál nem hatott ennyi idő alatt (és gondolom nem véletlenül kell X ideig szedni a gyógyszert) és utána gumi nélkül szeretkeztek, akkor ugyanúgy visszapasszolja neked a betegséget, mintha te sem szedtél volna semmit.
2010. máj. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jaj istenem... :( és mi van ha tényleg májgyulladás lett tőle és tovább szedi ?
2010. máj. 12. 10:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Talán el kéne menni orvoshoz, de szerintem 2 napi adag beszedése nem fogja túlzottan megváltoztatni a mája állapotát
2010. máj. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!