Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnapelott mertem magam...

Tegnapelott mertem magam 11kor 45,1 kg voltam, ma reggel 43,7 6:10-kor. Mennyi lehetek akkor valojaban? A kesobbi meres a jo vagy a reggeli?

Figyelt kérdés
2017. márc. 29. 08:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Fix órákban mérdd magad 2-3 naponként maximum mert másképp összevissza ugrál az eredmény
2017. márc. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod, hogy nem vagy mindig dekára ugyanannyi? Egyébként is mit kell foglalkozni 1,5 kiló különbséggel?
2017. márc. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Mindog ugyanabban az időben (leginkább reggel WC után) és ugyanazon a mérlegen kell mérni.
2017. márc. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kései Sirató ***** válasza:
Ha jó a mérleg, mindegyik érték jó volt az adott pillanatban.
2017. márc. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%

Valaki mgint ész nélkül szavaz!

Akkor megosztom így, hátha nem szavazzák le a jó válaszokat: [link]

2017. márc. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Mindig ugyanazon időpontban kell mérni, és a mérleget is hagyd ugyanazon a helyen, mert nálunk pl a szoba különböző pontjain is mást mutat a mérleg, és persze lényeg az is, hogy mennyit ettél, ittál mérés előtt. Lehet 1-2 kg eltérés reggel és esti mérés között, én pl este mindig több kg vagyok.
2017. márc. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

Amikor megiszol egy liter vizet, rögtön egy teljes kilóval nehezebb lettél.

Ha meg reggel elmész a WC-re és pisilsz-kakilsz, akkor nagyjából egy kilóval megkönnyebbedel.

[Még jó hogy nem mér század kilókat a mérleged:-) ]

2017. ápr. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!