Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pár nappal borotválkozás után...

Pár nappal borotválkozás után ilyen a lábam (KÉP LENT), mennyi idő múlva múlik el, mit tegyek?

Figyelt kérdés

[link]

😨😱😦

Már kenegettem shea vajjal, testápolóval, még a kókuszolajat is kipróbáltam.

Tegnap óta ilyen és kissé fáj, kellemetlen lépni így.😣 Sok idő mire begyógyul ez a gyulladás vagy nem iy tudom mi ez?

(tudom,hogy eléggé elrontottam a borotválkozást most, eddig sosem volt ilyen, kérlek ne ezt írjátok)

Teljesen kétségbe estem, hogy el fog e múlni még a nadrág alól is látszik néhol és elég csúnya, kellemetlen 😩😫



2017. márc. 31. 18:00
 1/7 anonim válasza:
100%
uuu ez jó csúnya lett :ss hintőpor esetleg bepanthen.. vagy a gyógyszertárban megmutatod és elmondod, hogy erre szeretnél valamit tuti segítenek :)
2017. márc. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezzel orvoshoz menj ne gyógyszertárba. Nagyon durva!
2017. márc. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Kb ha besétál az ügyeletre most kiisröhögik ez miatt... én gyorsan mennék a gyógyszertárba valami gyulladás csökkentő krémet venni
2017. márc. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat...tényleg elég rossz. Egyenlőre most kenten még rá neugranormont...habár lehet nem kellett volna, talán nem is használ, de reménykedem, hogy hamarosan múlni látszik majd mert szörnyű...Holnap lehet lemegyek a gyógyszertárba is.

Valakinek, akinek volt esetleg ilyen neki keddig tartott? Nagyon kellemetlen lenne hetekig így lenni. Van rá esély hogy egy héten belül nagyjából helyre jön? Nagyon beparáztaaam

2017. márc. 31. 19:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ilyet még nem is láttam :O nagyon durva, szerintem is gyógyszertárban érdeklődj, és persze remélem hogy hamar meggyógyul!
2017. márc. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ez szerintem nem attól van.
2017. márc. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szamo77db ***** válasza:
Ez nagyon csúnya lett! Fordulj bőrgyógyászhoz minél előbb.
2017. ápr. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!