Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vagyok rosszul hónapokka...

Acsuf kérdése:

Miért vagyok rosszul hónapokkal a füvezés után?

Figyelt kérdés
Körülbelül 6 hónapja betéptünk pár barátommal,de nagyon rosszul lettem. Mondhatni az "általános" rosszulléti jeleket produkáltam. De másnap nem lettem teljesen tökéletes.Azóta a koncentrációm,memóriám romlott,a látásom sem az igazi,a szívem még mindig gyorsnak érzem. Szemészeten és kardiológián minden rendben volt. Teljes labor is jó volt. Javulok egy picit,de nagyon lassan.Mi lehet a bajom, mit tudnék tenni?

2017. ápr. 2. 19:42
 1/9 szamo77db ***** válasza:
0%
Nem kellett volna "betépni"!
2017. ápr. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Gyakorolni kellene többet, menni fog az.
2017. ápr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
51%

XDDDDDDDDD

Hát fiam, olvass kicsit jobban utána a fűnek, mert ez biztos nem attól van. Vagy csak beképzeled.

2017. ápr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Szeva!

Szilveszter ota ugyan ez van velem, beteptem mint a szemet es alvaszavarom lett, panikbeteg lettem. Szedulok sokszor olyan mintha nem is en lennek a sajat testembe(haha) olyan mintha bambulnek. Oran nem tudok figyelni stbstb. 4 honapja nem szivtam mondjuk en elotte havonta 4-5-6-szor teptem folyamat. Ha gondolod privibe beszelhetunk tovabb errol.

2017. ápr. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes,és kevésbé értelmes válaszokat is.
2017. ápr. 3. 20:38
 6/9 anonim ***** válasza:
A fű előhozhat lappangó mentális problémákat. Így leírva szorongásos gondod van. Fordulj szakemberhez.
2017. ápr. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
30%

A fűtől semmi ilyen, vagy ehhez hasonló tüneted nem lehet főleg ennyi idővel a használat után (tapasztalatból mondom többszöri használó vagyok). Ez esteben több variáció lehetséges.


A) Nem fű volt, amit te fűnek hittél (herbál, egyéb szintetikus szarok)


B) Amikor füveztél nagyon ráparáztál, és ennek nyomán hamis tüneteket véltél felfedezni magadon


C) Pszihés szinten vannak meg ezek a tünetek, és csak elhiteted mgaddal ezeket a B esetből kifolyólag.


Szerintem nincs semmi bajod, csupán izgultál az első és valószínűleg utolsó füves élményednél. Túl pörögted a dolgot, és ez a görcsös izgulásból adódó negatív élmény ragadt beléd. Emiatt a mai napig mindent ami csak picit is eltér a szerinted megszokott és normális közérzetedtől, azt felírod a FÉL ÉVVEL ezelőtti füvezés számlájára, ami szerintem nagy hiba. Már rég kiürült belőled a THC, ráadásul nyomtalanul.

2017. ápr. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat így 2 évvel később. Az “A” “B” “C”-s válaszolónak. Fű volt, ott téptünk ahol termett, és azt szívtuk, persze nem a frissen leszedett cuccot. A B-válasz lesz az elvileg. Mai napig bajlódom vele
2019. nov. 10. 21:08
 9/9 anonim válasza:

Szia!

Azóta mi a helyzet? Én is hasonlóan jártam még év elején és nagyon megijedtem én is.Azt hittem majd hogy elbutolok meg hasnolók de rájöttem hogy csak bebeszéltem magamnak. Szóval tényleg nem kell ráparázni.

2021. okt. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!