Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Benőtt köröm és vadhús kezelése?

Benőtt köröm és vadhús kezelése?

Figyelt kérdés
Mielőtt még bárki is azt válaszolná, hogy menj orvoshoz, megelőzőm az ilyeneket..Szóval tulajdonképpen 15 éves korom óta( most vagyok 18) számtalan körömgyulladáson(jobb és bal egyaránt) vagyok túl ezáltal rengeteg műtéten is. Lassan 17. műtét fele járunk, ami akárhogy is nézzük, nagyon sok. Mindig orvos, mindig hasonló kezelések, de semmitől se múlik el. Az első pár műtétnél ugyanaz az orvos kezelt, kivágással, vadhús kikaparásával aztán betadinos csíkkal,végül pát hétnyi lábadozás után búcsút intettünk egymásnak fél évig. Aztán 16 lehettem amikor másik doki műtőt ugyanezzel a módszerrel, a dolgok továbbra sem változtak. Később az elsőként említett dokihoz tértem vissza, aki megrökönyödve esett neki a következő műtétnek, amikor is szembesült azzal,hogy már nincs is benőve, csak begyulladt és vadhús nőtt a helyére. Tulajdonképpen az utóbbi egy évbe csak a vadhús miatt mászkálok orvoshoz. Mivel 18 lettem másik doki lett, aki enyhe túlzással de minden megtett hogy kikaparja a vadhúst, mert benőve szinte nem is volt, inkább csak begyulladva volt mind a kettő és a vadhúst kellett kaparni. Viszont ennek a műtétnek nincs másfél hete és az egyik lábamon megint ott a vadhús. Mindent megcsinálok, hogy szépen gyógyuljon és pihentetem mégis.. Mindig újra és újra, sőt most még a kivágás,kikaparás se segített..Mit tegyek? Nagyon rossz, hogy akárki csinálja,akárhogy,a körmöm széle mindig begyullad és vadhús nő..Segítség! :(

2017. ápr. 4. 18:41
 1/1 szamo77db ***** válasza:
Ugyanezzel kínlódtam. Végül felvágták a körömházam két szélét és jó alaposan kiirtották. Így a sebgyógyulás után jóval keskenyebb köröm nőtt, és nem tudott állandóan benőni. Lehet, hogy neked is jó lenne egy ilyen megoldás.
2017. máj. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!