Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen a Heim Pál gyermekkórhá...

Milyen a Heim Pál gyermekkórház kardiologiai osztalya?

Figyelt kérdés

Volt egy orvosi vizsgálat az iskolában és magas a vérnyomasom..

Jobb kar: 151/86

Bal kar: 156/92


Ez mennyire magas? Kaptam egy beutalót gondolom EKG-ra és szívultrahangra.. az a baj hogy nagyon szégyenlős vagyok. Nem tehetek róla, tudom valahogyan lekéne küzdeni, de esküszöm ha oda kéne állnom például az EKG-n akkor meghalnék. Mindig is ilyen voltam.. ez nem drámázás, tudom hogy nem azt nézi az orvos meg hogy orvosi szemmel néz meg amúgyis nő, stb... de megoldást keresnék a problémára ha ez megoldható... szoval ugye ekgn le kell venni a melltartót.. viszont en ettől nagyon befeszülnék,gyomorgörcsöm lenne... nem lehetne az orvossal megbeszélni hogy legalább egy top had maradjon rajtam? Kulonben tenyleg az eredmény az borzalmas lesz... a szívultrahang hogy működik?


Elore is koszonom.


2017. ápr. 5. 15:03
 1/3 A kérdező kommentje:

Jah igazabol az lett volna meg a kerdesem hogy mennyire baratsagosak ott az orvosok? Segitokeszek?


15/l

2017. ápr. 5. 15:05
 2/3 anonim válasza:

Én már kétszer voltam náluk, és nagyon rendes mindenki. 2-3 nő szokott bent lenni idősebbek és fiatalabbak egyaránt.

Mikor mentem ebbe én nem is gondoltam bele csak mondták, hogy felül teljesen le kell vetkőzni.

Először EKG van és sajnos nem maradhat rajtad semmi mivel körbe rakják a szíved körül, aztán átmész a főszobába ahol ultrahang van ott még gélt is kennek rád és gondolom nem szeretnéd a ruhád összekenni.

De hidd el ők csak azért vannak ott, hogy megvizsgáljanak egyáltalán nem érdekli őket, mi van a pólod alatt.

Írj privátban ha gondolod!

2017. máj. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom! :( :) ment a zold pacsi.
2017. máj. 2. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!