Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire veszik egyesek...

Mennyire veszik egyesek komolyan ha betegek? Egyénileg vagy orvossal orvosolják inkább a bajukat?

Figyelt kérdés
Van aki minden pici semmiségért is dokihoz rohan. Megint más meg ha már a halála idő pontját mondják be akkor sem rohan a dokihoz.
2010. máj. 12. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Van két olyan betegségem, ami életem végéig elkísér. Nem szoktam orvoshoz rohangálni mindennap velük. Saját magam vagyok az orvosom. Hiszen a diétáimat ha betartom, akkor eltengődöm, csak komolyabb megfázás esetén szoktam orvoshoz menni. Akkor meg bizony nagyon pocsékul vagyok, de találkoztam olyan beteggel is, aki mint elmondta ő azért jár minden héten orvoshoz mert az neki megnyugvást jelent. Vitatkoznék vele!
2010. máj. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én akkor megyek orvoshoz, ha magam is ijesztőnek találom a tüneteimet.
2010. máj. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!