Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki vagy valami tudna ezen...

Valaki vagy valami tudna ezen segíteni?

Figyelt kérdés

Nos.. 13 éves vagyok 151 cm 33 kg.

Elêggé vékony vagyok és semmi alakom nincs..kb annyi kint egy deszkának.. Szeretnék picit hízni is meg szeretnék egy jó alakot hogy ne maradjak ilyen deszka meg ilyenet. Szóval aki tudna valahogy segíteni, annak előre is köszönöm a segítsêgét!:))



2017. ápr. 7. 22:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mi lenne a célod. Ha adni akarsz magadra ezúton teheted hogy többet eszel. Enni azért egyél mindenképpen mert a legtöbb energiát az ételek adják a húsok fehérje a zöldség gyümölcs kiegészítők yoghurt egyebek. És mindenképpen beosztással mértékkel egyél. A csoki a legviccesebb haszontalanabb és a legfontosabb édesség a földön. De mindenképpen az segíthet hozni gyorsan. Fiú vagyok aki válaszolt. Ja és sportolni azért sportolni is kell valamit. Én amit jó női alaknak tartok az ez. [link]
2017. ápr. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!