Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » 14 éves,176 cm,48 kg, barna...

14 éves,176 cm,48 kg, barna haj, zöld szem. Szerintetek lehetek modell? Nem ez a legfőbb álmom de gondolkodtam már ezen .

Figyelt kérdés
Mások szerint 'egzotikus, bályos' arcom van, én nem igy gondolom de mindegy.(ne irjatok hülye válaszokat légyszi,képet se fogok küldeni)

2016. jan. 31. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Bájos!!!
2016. jan. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
méreteim 81-62-83
2016. jan. 31. 15:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nem lehet megmondani hogy jó lennél-e modellnek. Vagy igen, vagy nem. Ez biztos.
2016. jan. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ide sem mersz képet kirakni, akkor felesleges modellkedésben gondolkodnod.
2016. febr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


Sok hasznos infót olvashatsz itt, a méreteid alapján abszolút esélyes vagy.

2016. febr. 2. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kedves 5# nagyon koszonom a valaszodat,:)de ne ezt mindennap olvasom ;) :D
2016. febr. 2. 11:12
 7/7 anonim válasza:

Lehetsz, vedd fel a kapcsolatot egy modell ügynökséggel, elsősorban portrét kérnek majd tőled, amit valószínű, hogy a saját pénztárcád fogja bánni, de ha tényleg csinos, tetszetős vagy és a fotós is jól elkészíti a képet, akkor már esélyed van arra, hogy elindulj a szépség ipar rögös útjain.


Amit pedig a tv-ben láttál reality show-kban gyorsan felejtsd el, mert ez attól sokkkal keményebb szakma, mint az ember gondolná. Ahogy mindennek, ennek is megvan a szépsége, viszont a buktatói is, sőt, hallottam, hogy legtöbbször olyan dolgokat is meg kell tenned a sikerért, amit másnak már sok.


De sok szerencsét kívánok hozzá :)

2016. febr. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!