Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Van esélyem modellnek lenni?...

Anunimusz2002 kérdése:

Van esélyem modellnek lenni? 13 éves vagyok.180 centi. Súlyom,60 kg. hajam mellig ér, és természetes szőke. az baj ha sok anyajegyem van? Van az államon is egy. Ezen kívül van még kezemen, hátamon is. Ez hátrány a modellkedésben?

Figyelt kérdés

2015. jún. 17. 20:15
 1/10 anonim válasza:

Wow, de sovány lehetsz 😮

Szerintem nem hátrány, az anyejegyek természetesek. DE ha mégis zavarják őket, akkor k..ják be (photoshoppal eltüntetik akkor)

2015. jún. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

keress fel egy modellügynökséget és ott eldöntik

van egy nagyon jó sokszor irtak rola itt gyiken is

2015. jún. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 opened paradise ***** válasza:
74%

Ha nem válik be,menj kosarazni?


Mi van a mai fiatalokkal?

Táposak,mint a csirkék?! :D

2015. jún. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.. :33 Igen,úgy döntöttünk ,hogy jövőre amikor betöltöm a 14-et -akkor elmegyek egy Casting válogatásra. :) Hát, majd meglátjuk lesz e valami. megpróbálni azért meg lehet
2015. jún. 18. 09:27
 5/10 pirospóló válasza:
nem mindegy,hogy milyen modell... sok fajta van, valszeg valamelyiknél hátrány, de soknál meg abszolút leszarják
2015. jún. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
17%
Az én fiam is 13 éves 45 kiló, és egyáltalán nem sovány.Szerintem kicsit fogyhatnál...
2015. jún. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 abcz ***** válasza:
Icon ügynökséget keressed fel most!
2015. jún. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kinga2015 válasza:
Hát igen sok fajta modellkedés van és van ahol hátrány és van ahol nem a magasságod az biztos előny de nem bántásból úgy 3-4 kilót tényleg lekellene adni (és tényleg nem bántásból :)) De nem kell túlzásba esni.
2015. júl. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

[link]


Ezt az oldalt neked ajánlom, hogy eloszlasson pár kételyt a témával kapcsolatban. És egyébként filmekben meg interneten nagyon sok más színészt, színésznőt, modellt látaam már akinek rengeteg sok anyajegye van, olyan emberek is akikről nem is gondolnád, csak a képek nagyrészén ezeket kiphotoshoppolják.:) Küldesz képet magadról?

2015. júl. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen.:) [link]
2015. aug. 23. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!