Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a, , bajom, ,?

Mi lehet a, , bajom, ,?

Figyelt kérdés

Néhány osztálytársam szerint skizofrén vagyok de szerintem semmi ilyenről nincs szó.

,,Tüneteim,,:eléggé paranoiás vagyok,néha úgy érzem hogy figyelnek,nem merek egyedül menni az utcán mert úgy érzem követnek.

Mások szerint a viselkedésem van hogy egy perc alatt megváltozik,az egyik pillanatban még halkan ülök és olvasok a másikban pedig Mortal Kombat x-el játszok és olyan vagyok mint egy pszichopata.Van aki szerint tényleg meglehet hogy skizofrén vagyok azért mert 2 keresztnevem van. És elvileg akinek 2 neve van azoknál sűrűbben előfordulhat.Én tök normálisan érzem magam csak az ismerőseim szerint vagyok az. Szerintetek tényleg az vagyok,vagy ha nem akkor mitől lehet? 14/l



2017. ápr. 8. 12:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Én annak idején 14 évesen mindig attól féltem, hogy meghalok és ezért féltem itthon lenni! Különben a posztereimre a falakon én is mindig úgy gondoltam, hogy néznek! Mégsem vagyok skizofrén! A hangulatom nekem is ingadozott annó! Suliban nagyszájú, ki vgyok mi vagyok voltam aztán a másikpercben meg mint akit agyba lőttek! Majd kinövöd :)
2017. ápr. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ne aggódj . Mivel a kamaszkor közepén vagy ilyenkor az ember szellemileg is megváltozik nem csak testileg . Ez egy átmeneti időszak . El fog múlni . Viszont ha kb 4-5 év múlva is ebben az állapotban vagy fordulj pszichológushoz .
2017. ápr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!