Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fejbe találtak egy labdával,...

Fejbe találtak egy labdával, lehet bajom?

Figyelt kérdés
Ma is meg kb 3 hete közepes erőséggel fejbe találtak foci labdával. Az első után 2 héttel szédültem de utána jó voltam meg jól is vagyok. DE lehet valami bajom?
2017. ápr. 6. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Az első után két héttel szédültél?! Ha baj lett volna akkor nem rá két héttel szédültél volna hanem egyből.

Valami más miatt szédültél inkább.

Ha fáj a fejed, hánysz, szédülsz akkor menj orvoshoz mert agyrázkódás lehetséges de ennyitől nem hinném.

2017. ápr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Valószínű, hogy az agyadban a bal szélen lévő középső artériákban, talán az egyikben megsérültek a hajszálidegek, orvosi beavatkozással talán helyre hozható...de ha mégsem, hát figyelj mindannyian Isten kezében vagyunk. Remélem segítettem.
2017. ápr. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem agyrázkódásom lett tőle :/ Nem viccelek.

Kb. 40 perc masszív orrvérzés rögtön utána (pont arcon találtak), és nagyon szédültem. Ha lefelé néztem, kicsit hányingerem is volt. A szédülés kb 7-10 nap alatt elmúlt javarészt, viszont 4 hétig feküdnöm kellett, illetve további egy évig mellőznöm kellett minden intenzív sportot, táncot, tornát, stb. Igaz, hogy én még gyerek voltam.

Hogy 2 héttel utána szédülsz, az butaság! Aznap vagy legkésőbb másnap már szédülsz. 2 héttel utána az valami mástól volt.

2017. ápr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előfordul ilyen. Van, hogy profi futballisták egy-egy összefejelés vagy fejberúgás után ha tovább játszanak, konkrétan el is ájulnak a pályán. Több ilyenről is hallottam, és a kivizsgálásokon rendre nem találtak semmi maradandót, szóval rendbejöttek. Szerencsére az emberi szervezet öngyógyító képessége is nagyon jó.


Egyébként állítólag minden fejelés is enyhe agyrázkódással jár, ezért hosszú távon nem egészséges.

2017. ápr. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!