Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megfog jönni a menzeszem? A...

Megfog jönni a menzeszem? A többi lent 👇👇👇

Figyelt kérdés

Már két éve megvan a fehér folyásom.Micsináljak? Használjak betétet?

Milyen fajtát? Mennyi időnként cseréljem?


2017. ápr. 8. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Előbb-utóbb megjön majd a menzeszed, ha eddig még nem jött meg. De ezt nem lehet tudni, hogy pontosan mikor. Lehet, hogy a jövő hónapban, de az is lehet, hogy csak 1 év múlva.

Ha pedig nem zavaró a fehér folyásod, akkor pedig nem kell tisztasági betétet használni.

2017. ápr. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és miért van fehér folyásod?Nekem sohasem volt ilyesmi.
2017. ápr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem mielőtt megjött, jó egy éve már volt fehérfolyásom.
2017. ápr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Hány éves vagy és miért van fehér folyásod?Nekem sohasem volt ilyesmi."

A fehér folyás az első menzeszt megelőző időszaktól kezdve egészen változó korig van egy lánynak-nőnek. A hüvely természetes tisztulását szolgálja. Ebben találhatók a jótékony hüvelybaktériumok, amik a hüvelyt védik a fertőzések ellen.

Valakinek több, valakinek kevesebb a normál fehér folyásának a mennyisége.

Meg aztán ha ez a folyás megváltozik, hirtelen nagy mennyiségűvé válik, színes lesz, sárgássá, zöldessé válik, megváltozik a szaga, bűzös lesz, vagy az állaga megváltozik, darabossá válik, akkor mindez utalhat fertőzésre. Illetve a ciklus bizonyos szakaszában is lehet más, pl. peteérés idején, közvetlenül menzesz előtt.

Szóval a természetes folyás nagyon is hasznos és jó dolog.

2017. ápr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!