Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezek a tünetek melyik kábitósz...

Ezek a tünetek melyik kábitószertől lehettek? ( nem velem történt)

Figyelt kérdés
Na az egyik ismerősőmmel bulizni voltunk.( nálunk ez abból áll megiszunk kb 3 pohár bort, meg pár szál sima cigit elszívunk) egyikünk se lesz matt részeg, nem is drogozunk.. Épp, hogy csak becsicsenteni szoktunk. Na velem nem történt semmi, haverom mesélte, hogy miután hazaért elment lepihenni, telefonozott (már ki volt teljesen józanodva) egyszer csak fejbecsapás szerűen rosszul lett, azt mesélte, hogy mintha ki lépett volna a saját testéből, a szemei majd kidüllettek, és egyszerűen nem tudott elmozdulni a tükör mellől, mert akkor félt, hogy meghal.. és addig volt nyugodt még a tükör előtt tudott mozogni. Majd leült és a lábai mintha futógépen lettek volna azt mesélte hogy úgy érezte csúsznak össze vissza. Utána még nagyon sokáig szédült. Egyszer csak narancssárgán látott mindent, anyukája feje átalakult 1 háromszögé. Meg mesélte, hogy a szívdobogását a fülében hallotta meg kiszáradt, próbált enni de allig csúszott le a kaja neki. Annyit még hozzá kell tegyek, hogy a hazafele úton többen megkínálták cigivel, amit el is szívott, én akkor már nem cigiztem és nekem nem lett bajom. Ez mitől lehetett? A cigibe lehetett valami? Ha igen mi?
2017. ápr. 8. 19:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy-két furfangos szintetikus port/tablettát én is kipróbáltam, de némelyiktől én sem azt vártam amit kaptam, hiába mondja az egyik hogy nagyon jól kivisz a világból, másnál pont az ellenkezője sülhet el és örökre megutálja az összes fajtát.

Nem tudhatom hogy mi volt pontosan, hisz elég sok fajtát lehet szájon át, orron át, illetve cigi formájában elszívva is hasznosítani, sok fajta van most az utcákon, nálunk még annyira nem is de Hollandiában, Angliában, Németben több minden elérhető.

2017. ápr. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!