Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek pánikrohamok lehettek?

Ezek pánikrohamok lehettek?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm aki depressziós és rohamai vannak.Szokott velünk jönni bulizn(iszunk, dugunk) a multkor ordítottam vele és rohama lett.Tegnap is elengedtük magunkat így egy picit.Ideges lettem rá és elkezdtem fojtogatni, összeesett.Nagyon gengén és kis ideig szorítottam.Maga a szorítás okozhatta, vagy egy régi ehhez fogható traumája( ami miatt is depressziós)?Bevett valami gyógyszert is az előző buliba, amikor kezdett rosszul lenni, de nem tudtuk miaz ezért kiköptettük vele.

2016. jún. 9. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
jó barátok vagytok ha üvöltöztök meg folytogatjátok egymást -.-
2016. jún. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
Ilyen élet mellett nem tök mindegy? Már fel sem tűnik az ivászat-hányás-dugás-félholtan alvás ciklusban.
2016. jún. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha velem csinálsz ilyeneket, én kihereltelek volna. Ma már csak vékonyan nyihognál.
2016. jún. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!