Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aranyér elmúlhat, ha kezelik?...

Aranyér elmúlhat, ha kezelik? Vagy mindenképpen orvosi beavatkozás szükséges?

Figyelt kérdés

Sajnos mióta szültem sokat kiül az aranyerem, kézzel vissza tudom nyomkodni és utána minden oké. Most pár napja használom a reparon kenőcsöt, mert nagyon fájt, vérezni nem vérzik, vagyis nagyon ritkán. Ami a baj, hogy nem tudtam, hogy vissz kell nyomni és hagytam kint. De most már ha visszanyomom, nem jön ki, csak székeléskor. Meggyógyulhat, ha mostmár odafigyelek rá? Nem vettem komolyan eddig, nem foglalkoztam vele, pár napja viszont utánanéztem, hogyan is kelle kezelni.

Minden nap van székletem, ezzel nincs gondom, azonos időben reggel. Székrekedés sincs.

Hasonló tapasztalat?


2010. máj. 13. 08:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Annyit elfelejtettem, hogy már 4 éve van ez.
2010. máj. 13. 09:14
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy orvost mindenképpen megér a dolog, ne szenvedj vele évekig! Édesanyámnak pont ugyanilyen problémája volt, ő 20 évig szenvedett vele szülés után. Nem volt durva soha, de két havonta mindig visszajött. Végül megelégelte és elment vele orvoshoz, ismétlem 20 év után. Azt tanácsolta neki az orvos hogy megműti, ha jól tudom lézerrel. Nem kellett hozzá altatás se kórházba fekvés, se hónapokig tartó szenvedés. Anyu belement. Aznap kicsit nehézkesen mozgott a fájdalomtól, gyakorlatilag kiszolgáltuk, de másnap már vígan elvégezte a teendőit. Három négy nap után már jelentéktelen volt a fájdalom. Ennek úgy 2 éve, és azóta tünetmentes.

Tehát ennek alapján én azt tanácsolom mindenképpen menj el egy szakorvoshoz. Ő ha nem is ajánlja a műtétet, avagy te nem akarod, akkor még is csak szakszerűbb kezelési javaslatot tud mondani, mint az internet.

2010. máj. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Csak olyan más egy ilyennel elmenni orvoshoz, mégscsak nem megszokott és mindennapi. De igen ezt fontolgatom én is. Köszönöm, hogy leírtad anyukád esetét, kicsit megnyugtat. :)
2010. máj. 13. 14:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj vele orvoshoz. :)
2010. máj. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 fifien válasza:
én 2 nappal ezelőtt véreset székeltem kicsi alvadt vér is jött :( utána elkezdtem Kupot használni és krémet REPARONT , azóta volt székletem és nem vérezem. Ön szerint ez nem súlyos betegség jele hogy véreztem ? nagyon félek és mindenféle súlyos betegségekre gondolok ami halállal kapcsolatos :(((??
2012. máj. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!