Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Párom nem tud semmitől aludni,...

Párom nem tud semmitől aludni, mit lehetne még megpróbálni? Lentebb felsorolom.

Figyelt kérdés
Három hónapja tart, most már odáig fajult, hogy egy órákat alszik, krónikusan kimerült, és még több mint egy hónap múlva lesz az alvásvizsgálat. Tudom, nem erre való, de próbáltunk alprazolamot, attól 5-6 napig 3-4 órákat is aludt, aztán attól sem, majd klonazepam, quetiapine, majd kifejezetten altató, Stilnox és Gerodorm. Legutóbb Melatonin. Egyik sem hat, képtelen aludni. Nagyon rossz hatással van mindenre a nem alvása, és még heteket kibirni így lehetetlen, hála a magyar szuper egészségügynek. Valakinek volt már hasonló tapasztalata, vagy mit lehetne még megpróbálni?
2017. ápr. 10. 09:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Neurológusnál már jártatok ugye? Sürgősen kéne..az lehet nem egy hónap lenne-időpontilag gondolom..-! Ez nagyon nem oké.

Ma én is másfél órát aludtam alig látok:(

2017. ápr. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, volt már neurológiai vizsgálat, teljesen negatív minden volt koponya MR is a legrosszabb lehetőségek kizárása végett, ott sem találtak semmit. Alvásvizsgálatra várunk most, de az még messze van, és nincsenek százezreink minden vizsgálatra.
2017. ápr. 10. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!