Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valami tippet? Vagy hogy...

Valami tippet? Vagy hogy tudnám lerendezni úgy hogy ne vegyék észre?

Figyelt kérdés
Nyáron tábarba fogok menni a barátnőimmel. És a ,,nagy dolog" az amitől nem az, hogy stresszelek, inkább izgulok. Jó tudom természetes dolog meg mindenki csinálja és mindenkinek büdös, de azért mindenki háta mögött összesúgnak ha rájönnek. Nem a mások véleményével van a probléma tudom hogy ez természetes...de na...azért ez sokak számára ,,gáz" dolog...azért mert természetes folyamat attól még azért egy csomó embernek ciki dolog ez egy táborba...max 3 napig tudom tartani és a tábor ötödik napján mennénk is...a pukizást azt meg tom oldani, pl h indulás előtt utoljára megyek ki a szobából, és mivel ebbe a tánorba nagyrészt fürödni fogunk így azt a vízbe is le tudom rendezni hogy kevésbé vegyék észre. Az a baj, hogy miután végigszenvedtem azt a három napot,addig iszonyatosan görcsölök, mellesleg többször rámjön a pukizás is ami nyilván büdösebb és hangosabb is. Mellesleg eléggé puffadós vagyok ilyenkor. Aztán az a másik baj, hogy eddig 3 tábor közül 2 alkalommal a legelső napon kellett de nagyon...indulás előtt két perccel letudtam, de abba a táborba nem voltunk sokan én voltam az utolsó...a másikba pedig kézműves közben álltam fel és mentem el de uncsim előtt lebuktam mert jött velem és feltűnő lett volna még egyszer egyedül menni vs elzavarni...vagy pl egyszer úgy csináltam hogy utolsó előtti nap, buli volt este majd gyorsan felszökkentem a másik épületbe ahol a szobánk volt és arra volt egy wc gyorsan letudtam de akkor is majdnem lebuktam és ez túl kockázatos...valaki tud egy kevésbé kockázatos megoldást? Lécci csak azok írjanak akik tényleg tudnak vmi jó tanácsot...

2017. ápr. 10. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Nagyon gyerek vagy még és elég egészségtelenül élsz, ha ez probléma.
2017. ápr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne tartogasd napokig. Ha nagyon nem tudsz lelépni napközben és cikinek érzed, akkor maradj fent éjjel, vagy kelj fel éjjel, alvás közben nem is hallanak, nem is szagolnak a többiek. :) De egyébként ők is csinálják, nyilván, szóval no para. :)
2017. ápr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Elsőnek mondanám: elolvastad rendesen az utolsó sorokat? Mert ha igen vagy a szövegértésed nem jó, vagy nem értetted meg esetleg azt hiszed ezzel elérsz majd valamit. Tudom nem kell ebből nagy ügyet csinálni, de azért gondold végig ott állnak a wc ajtajánál és te bent nyomsz és 5 perc után elhagyod a helységet majd olyan bűz van hogy hánynod kell. Nem lenne ciki tényleg. Én sem tudom miért ciki ez a legtöbb embernek, de ezt el kell fogadni. Koromat nem írnám le, de már kamaszodom és mint mondtam tudom hogy mindenki csinálja és hogy ez nem jó és azt is, hogy ez természetes dolog. Mindenki kiröhögne egy ilyet hogyha ezt csinálná emberek előtt. Ez egy olyan oldal ahol a kérdéseinkre adunk választ, és nem megmondjuk a tutit ha csak nem kérik. Ezekben a mondatokban semmi rossz szándékom nincs. Szóval ne vedd sértésként. Egyszerűen a ,,nagy dolog" mégsem olyan mint a pisilés amit mások előtt is lazán elvégzel mármint úgy a többiek előtt hogy ők azt hallják. Én egyszerűen nem akarom, hogy az legyen az esti pletyka hogy: Hallod xy-t hallottam a mosdóban nyomni vagy olyan büdös volt utána hogy ble...kamasz lány vagyok azt nem tudhatom hogy te ki és mi vagy, de talán ha az én helyemben lennél értenéd. Én már sokat szenvedtem a mások véleménye miatt, és nem akarok mindenkinek megfelelni de ezt ne is keverjük ide. Nem azért mert érdekelt de inkább hagyjuk. A lényeg a lényeg, én nem akarom a tudtukra adni akármilyen jellel is. Ennyi lett volna, ha ezzel lenne valami probléma légyszives privát üzenetben beszéljük ezt meg mert nem akarok semmilyen vitát ez a kérdés alatt. Köszönöm.2-es válaszoló

Tudom de akkor hogy csinálják nyomtalanul? Nem azért mert figyelgetni szoktam, jó valószínű ők se azért mennek oda hogy azt nézegessék, hogy ki mikor és hol de na...el akarom kerülni az ilyen dolgok miatt a csúfolódást meg stb.

Lehetne azt mondani, hogy ezekkel ne foglalkozz, de nekem már megvolt a bajom elég durván ezekkel a csúfolódásokkal. Azért köszi, ez bevállhat :) további válaszok jöhetnek :")

2017. ápr. 10. 21:12
 4/8 anonim ***** válasza:

". Mindenki kiröhögne egy ilyet hogyha ezt csinálná emberek előtt"

Énszerintem kicsit túldramatizálod. Nyugodtan pukkants is, kakálj is a tábor alatt; egészségtélen a kakit konkrétan visszatartani. Egyszer egy lány bele is halt. Mondjuk ő két hónapig csinálta vagy meddig, ha jól emlékszem, addig bírta. Szóval egészségtelen. Meg a pukizás miatt se aggódjál. Plusz, a többiek is tudnak büdit kakkantani, ne aggódj ezen. Együtt is röhöghettek rajta, ha kiszúrják, hogy milyen büdöset csináltál, akkor te is mosolyoghatsz, elnevethetitek a dolgot. Ne aggodalmaskodj, mindenki szokott kakilni. A már nem hasznosítható anyagokat a szervezet kilöki, és így lesz hely az újnak, amiből megintcsak fölveszi a tápanyagokat, ésatöbbi. Ne aggódjál már, de most komolyan. Ha büdi lesz, büdi lesz, nagy ügy; ilyet úgyis mindenki csinál, úgyis elfelejtitek. Esetleg legközelebb ne menj táborba, ha ezt annyira kínosnak érzed. Amúgy tényleg, bárki tud büdöset kreálni. Hogyha zavar, fújd be utána dezodorral, vagy légfrissítővel a helyet, és nyissál ablakot. Nem kell ebből ekkora ügyet csinálni, semmi ciki sincs ebben. Még akkor sem lenne, hogyha esetleg nem is barátokkal lennél egy házikóban.

2017. ápr. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat de emberek...nem azt kérdeztem hogy ez ciki vagy sem semmi ilyesmi ciki és kész! Nekem segítség kéne nem pedig kioktatás. Mellesleg butaság lenne ezért kihagyni egy tábort. Mások is és én is gáznak találom hogyha valaki sok ember környezetében lerendezi a nagy dolgot hogy mindenki hallja. Azt is felfogtam hogy ez egészségtelen. Én ez ellen akarok valamit tenni, mellesleg a társaság egy része ,,beképzelt, csak a külső számít" emberek lesznek és ilyenek társaságába nem szívesen fogja valaki lerendezni. Külömben sem minden áron visszatartani akarom, hanem azt akarom, hogy ne tudják meg. Ennyi. Semmi több. Én nem szívesen tudom ezt le olyan helyen ahol sokan vannak. Más az, hogy órákig vagy napokig, tényleg. De ettől függetlenül nem úgy akarok onnan elmenni, hogy: figyeld már a tábori emlékek lebuktattunk egy valakit hogy nagy dolgot rendezett" miközben ők nem buktak le. Egyszerűen nem akarom hogy megtudják és kész. Ezt megérteni nagy logika, nagy ész, nagy intelligencia kell? Több ember is van aki ezt nem akarja felvállani és kész pont nem tudsz mit tenni csak segíteni nekik abban, hogy mivel tudnának tenni a lebukás érdekében. Egyszer mint írtam lebuktam, iszonyú kínos volt. Iszonyúan. Nekem ez ciki kész. Ilyen ember vagyok. És egy ilyen embernek kéne segítség! Lécci a továbbiakban ne írjanak olyanok akik azt mondják hogy hagyjam figyelmen kívül a többieket mert nem akarom, hogy erről pletykázzanak. A mai kamaszok azzal cikizik a másikat amivel csak tudják. Tudom teljesen nem lehet kikerülni a cikizést, és emiatt nem érdemes stresszelni meg stb de én legalább csökkenteni akarom az ilyesmiket. Értsetek meg. És mostmár tényleg csak a kérdésre adjatok válaszokat. Köszi...
2017. ápr. 10. 22:53
 6/8 A kérdező kommentje:
És még annyi:én nem vagyok olyan elviccelek egy kínks dolgot. Számomra kínos ennyi. Tudom hogy más is csinálja de én nem akarok azok közé tartozni akik lebuknak. Amiket írok senki se vegye bántásnak vagy sértésnek.
2017. ápr. 10. 22:56
 7/8 A kérdező kommentje:
Meg még annyi: sztem te se nevetnél azon, hogy negyven fokban tele tömt buszban vki pukizna egy olyat amit még a szabad természetben is alig viselnek el. Nemhogy még egy meleg és tömött buszba.
2017. ápr. 10. 22:57
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
...hm én megértelek. Szintén borzasztó ciki dolognak tartom, én itthon is akkor szoktam, ha egyedül vagyok. Nekem az vált be, hogy éjjel megyek, mikor mindenki alszik. A szag ellen egy cigit szoktam elszívni bent, bár ez a te korodban nem aktuális. Esetleg ha muszàj úgy végeznem, hogy valaki itt van, akkor videokat teszek, jó hangosan, azok elnyomjàk a hangot. Emellett általában zuhanyzás előtt szoktam, engedem a vizet ( hogy melegedjen, persze ez csak szöveg) és utána amíg zuhanyzok elmúlik a szag is. Nem tudom másoknak ez hogy nem ciki, az egyik barátom átjön hozzám és csak annyit mond hogy bocsi megyek a wcre aztán hallom milyeneket produkál. De őt ez egyáltalán nem zavarja. Remélem majd én is eltudok egyszer idáig jutni. Mellesleg pedig én is egy tini kori megszégyenítés miatt félek...kész kínszenvedések a táborok, kirándulások minden ahol sok ember van...
2017. ápr. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!