Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véradás után véraláfutás a...

Véradás után véraláfutás a kezemen és fájdalmak. Ez normális?

Figyelt kérdés
Egy hete adtam vért (életemben először) és már közben is eléggé fájt és folyamatosan pumpálnom kellett mert elég nehezen jött. Utána természetesen fájt egész nap, de másnapra már szinte teljesen elmúlt. Aztán három nappal később foltosodni kezdett, és szinte minden fajta mozdulatnál fáj az alkarom és a vállam. Ez normális, vagy nézessem meg háziorvossal?
2017. ápr. 12. 07:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Kicsit mellészúrtak, nem veszélyes. Állottvizes borogatás valamennyit használ.
2017. ápr. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Teljesen normalis :)
2017. ápr. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nézesd meg orvossal!
2017. ápr. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

A véraláfutás azért lehet mert nem nyomtad rá a határt elég, így a szövetekbe tovább szivárgott a vér, amennyire ijesztő annyira veszélytelen.

A fájdalom teljesen normális,hisz elég vastag a tű nekem is mindig fáj utána pár napig.

Nem kell szerintem orvos.

Üdv: egy ápoló.

2017. ápr. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A vatátt eléggé* bocsi új a telom még nem nagyon értek hozzá, írkál átmindent!! :D
2017. ápr. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Utolsónak semmi gond, nálam is ugyanez a helyzet :D
2017. ápr. 13. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!