Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy kopaszodom?

Lehetséges, hogy kopaszodom?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja hosszabb hajam volt, és akkor hajmosásonként rengeteg hajszálam kijött. Nemrég rövidre vágattam a hajam, s a legutóbbi hajmosásom alkalmával ismét rengeteg hajszálamtól váltam meg. Ha megvakarom a fejbőrömet, gyakran kijön egy pár hajszál. Ha beletúrok a hajamba, ugyanez van. Gyerekkoromban nem tapasztaltam ilyet, akkoriban mindig rövid volt a hajam. Apám kopasz. Inkább anyámra hasonlítok kinézetre, az ő apja nem kopasz, a bátyja szintén nem. Tényleg kopaszodom, vagy csak bebeszélem magamnak? 19/f

2017. ápr. 14. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Naponta körülbelül 70-100 hajszálat veszítünk, ez normálisnak számít.

Minél hosszabb a hajad, annál feltűnőbb, ha kihull. Nekem kb egy méteres, szóval rendesen kell szedegetni és ijesztően néz ki ha összeszedem mert soknak tűnik. De nem sok, csak annak tűnik, érted.


Legközelebb a fodrászt kérdezd meg, szerinte ritkult-e a hajad. Valószínűleg nem.

2017. ápr. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.
2017. ápr. 14. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!