Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 27 éves lány vagyok és észreve...

27 éves lány vagyok és észrevettem hogy egyre jobban kopaszodom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

7 éve festem a hajam szőkéről sötétebb színekre, de ezzel eddig nem volt probléma. Persze valamennyi hullott így is de nem annyira. Mindig odafigyeltem hogy csak jó minőségű festéket használjak, ne fessem vagy mossam gyakran.

A nyáron csonttörésem volt és vérhígítót kellett szúrjak egy hónapig. Ekkor észrevettem hogy durván hullani kezdett a hajam. Gondoltam, talán nem szereti a vérhígító és a fogamzásgátló egymást de nem maradt abba. A múlthéten láttam hogy lassan egy cm sáv lesz csupaszon a fejem tetején és már beleőrülök úgy hullik.

Milyen szakemberhez forduljak ezzel? Visszaszőkíteni nem akarom mert szerintem azzal még jobban betennék neki :S Már kezdek depressziós lenni emiatt.



2014. dec. 2. 17:39
 1/1 anonim ***** válasza:
ne fesd a hajad! keresd fel az orvosod, és menj el egy kivizsgálásra. lehet valami gyulladás van a szervezetedben. addig tegyél valamit, amíg nem fajul el mégjobban. utána bánni fogod.
2014. dec. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!