Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Állandóan bedugul a fülem,...

Állandóan bedugul a fülem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ma reggel iszonyatosan fájt a fülem, mikor felkeltem és teljesen be volt dugulva. Sokáig nem is dugult ki, akármit csináltam. Már úgy összenyomkodtam, hogy fáj is, de ez nem lényeg. Aztán végre kidugult egy nagy ásítással, azt hittem végre, ennyi volt. Már két órája szenvedek az ágyamban, aludni próbálok, de sehogy se jó, mindenhog, bedugul a fülem. De ha kinyitom a szám akkor kidugul, de hiába, mert azonnal bedugul újra. Nem fáj, bár ha hozzáérek néha igen. És valamiért abban a fülemben ilyen zúgást érzek, vagy nem is tudom elmondani mit.

Valami házi módszer? Gyógyszer? Vagy mindenképp orvos? Attól egy kicsit parázok!! Pontosan mit takar az, ha felszúrják a fület??

(Egyébként szoktam takarítani a fülemet, szóval ilyen felhalmazódott zsír probléma nincs, bár én fültisztító pálcikával takarítom, szóval azért elképzelhető.)



2017. ápr. 15. 00:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Fültisztítóval tudod mit csinálsz? Betolod a füledbe mélyre a zsírt és azt az icipicit amit látsz a pálcikán azt kiszedted. Nem segít. És semmi köze nincs az igényességhez, van ilyen. Kimossák a füled és jó vagy 1-2 évig.

Én orvost javasolok, mert látatlanban senki se fogja megmondani neked, hogy ez micsoda pontosan. Találgatni tudunk, de nem lenne egyszerűbb lebattyogni a háziorvoshoz és megnézetni?

2017. ápr. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Irány az ORL.
2017. ápr. 15. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!